Warsztaty: jak robić biznes na produktach lokalnych?

Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 7 września (Kośmin) i 10 września (Końskowola)  współorganizujemy  jednodniowe warsztaty, których tematyka dotyczy rozwijania działalności na obszarach wiejskich bazującej na produktach lokalnych. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie informacji o organizowanych szkoleniach na stronach internetowych Państwa instytucji w celu rozpropagowania informacji o organizowanych warsztatach.

Proponowany tekst do wykorzystania:

Warsztaty: jak robić biznes na produktach lokalnych?

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” wraz z Partnerami zaprasza na jednodniowe warsztaty, których tematyka dotyczy rozwijania działalności na obszarach wiejskich bazującej na produktach lokalnych.

W naszym regionie warsztaty odbędą się (do wyboru) w Kośminie w siedzibie LGD „Zielony Pierścień” w dniu 7 września br. i w Końskowoli w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 10 września br. Szczegółowe informacje o szkoleniu, w tym szczegółowy program warsztatów oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć tutaj: http://zielonypierscien.eu/aktualnosci/warsztaty-jak-robic-biznes-na-produktach-lokalnych

Zgłoszenia udziału w warsztatach przyjmujemy do 4 września 2019 r. Liczba miejsc ograniczona !

Zapraszam
Z poważaniem
B. Antoniak


Beata Antoniak

Specjalista ds. wdrażania LSR i komunikacji w ramach inicjatywy LEADER

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”

Biuro: Kośmin 7,  24-103 Żyrzyn

tel. 081 50 16 141

fax. 081 50 16 140

www.zielonypierscien.eu

www.facebook.com/zielonypierscien