„Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość” – zaproszenie na bezpłatną konferencję online – 26 październik 2021r.

„Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość” – zaproszenie na bezpłatną konferencję online – 26 październik 2021r.
Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo,

ponawiam zaproszenie na konferencję organizowaną przez Urząd Miasta Lublin oraz Sektorową Radą ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych pt. „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość”, która odbędzie się 26 października br. w godz. 10:00 – 13:00. Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się online.

Konferencja odpowie na pytania:

  • Jakie są aktualne trendy dotyczące funkcjonowania systemu edukacji, kształtowania kompetencji jego uczestników oraz przyszłości nauczania?
  • Które kompetencje odróżniają pracę człowieka od pracy systemów informatycznych, robotów czy sztucznej inteligencji?
  • Jakie są kompetencje jutra w sektorze nowoczesnych usług biznesowych?
  • Jak ZSK może wspierać budowanie nowych kadr dla sektora nowoczesnych usług biznesowych?
  • Czy kwalifikacje rynkowe można implementować w szkołach i uczelniach, aby odpowiedzieć na potrzeby biznesu?
  • Jakie korzyści z kwalifikacji rynkowych mogą uzyskać pracodawcy?

Konferencji „Kompetencje jutra – Lublin inspiruje przyszłość” towarzyszyć będą warsztaty dedykowane trzem grupom:

  1. Warsztaty dla firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu podczas, których zaprezentowany zostanie program POWER 2.21 oferujący mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom wsparcie w kwocie 8,500 PLN dla jednego pracownika, w ramach podniesienia kompetencji jutra.
  2. Warsztaty dla przedstawicieli oświaty podczas, których przedstawione zostaną  możliwości wykorzystania kwalifikacji rynkowych włączonych do ZSK w edukacji oraz dobre praktyki instytucji edukacyjnych, które już dokonały modyfikacji w tym zakresie.
  3. Warsztaty dla studentów podczas, których firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu przybliżą jakie kompetencje jutra już są wykorzystywane w bieżącej współpracy oraz korzyści płynące z rozpoczęcia kariery w tym sektorze.

Konferencja wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się wyłącznie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.kompetencjejutra.lublin.eu.

Zaproszenie plik pdf.