Delegacja Mołdawii odwiedziła Nałęczów

Delegacja Mołdawii odwiedziła Nałęczów
Print Friendly, PDF & Email

W piątek w Nałęczowie gościliśmy delegację z Republiki Mołdawii Rejonu Criuleni – partnerskiego rejonu Powiatu Puławskiego. Delegacja przyjechała do Polski na zaproszenie Pani Danuty Smagi – Starosty Puławskiego. Wśród spotkań z przedstawicielami władz, instytucji i organizacji powiatowych, w programie wizyty studyjnej znalazł się czas na odwiedziny Nałęczowa.

W naszych gościnnych progach przedstawicieli Mołdawii oraz Powiatu Puławskiego przyjęła Pani Justyna Kuzioła – Zastępca Burmistrza Nałęczowa. Zapoznała gości ze specyfiką naszej uzdrowiskowej gminy, a następnie zaprosiła do wspólnego zwiedzania Parku Zdrojowego oraz Term Pałacowych.

Mamy nadzieję, że wizyta pełna owocnych pomysłów i budujących rozmów przyniesie rezultaty w postaci wspólnych działań Rejonu Criuleni i Powiatu Puławskiego, w tym naszej gminy.

Dziękujemy Pani Beacie Kędzierskiej za pokazanie naszym gościom nałęczowskiego parku z pokładu retro-meleksów. Podziękowania kierujemy również do SPA Nałęczów, za możliwość pokazania naszym gościom komfortowego hotelu.