Zapraszamy na Koncert Charytatywny pn. „Podzielmy się miłością” połączony z aukcją charytatywną

Print Friendly, PDF & Email
JAN KONDRAK zaśpiewa dla pogorzelców z Karmanowic 

Noworoczny Koncert Charytatywny pn. "Podzielmy się miłością" połączony z aukcją charytatywną dzieł sztuki odbędzie się w piątek 25 stycznia 2019 roku o godz. 17.00. Wystąpią młodzi wokaliści Jadwiga Malinowska z Puław oraz coraz lepiej radzący sobie w polskiej branży muzycznej mieszkaniec Janowca Kacper Gołda. Gościem specjalnym i gwiazdą wieczoru będzie autor tekstów, kompozytor i wykonawca. Jeden z liderów piwnicy artystycznej Lubelska Federacja Bardów. Słynny Jan Kondrak. 

Wydarzenie organizowane jest przez radną powiatu puławskiego Ilonę Dudę i dziennikarza Marcina Mizerę we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Urzędem Gminy Wąwolnica. Pomysłodawcy koncertu zapraszają do sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ulicy Zamkowej 4 w Wąwolnicy. - Liczymy na liczne przybycie dobrych ludzi, którzy zechcą otworzyć swoje serca i portfele - mówią. 

Biletem wstępu będzie dobrowolny datek do puszki. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na pomoc pogorzelcom z Karmanowic. 

Zbieramy pieniądze głównie na materiały budowlane oraz wyposażenie, czyli meble i niezbędne sprzęty. Wszystko spłonęło. Wiosną trzeba wyremontować dom.

Wszyscy, którzy chcą przekazać na aukcję wartościowe i ciekawe przedmioty (np. obrazy, antyki, ale nie tylko), proszeni są o kontakt pod numerami: 514 087 747 oraz 530 165 440.


Zapraszamy!