Oferta pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Manpower dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

  • SORTOWACZ OWOCÓW, INNE PRACE ZWIĄZANE Z PRZEROBEM OWOCÓW
  • ZASYP ODBÓR OWOCÓW, WSADY, PRZECIERANIE, INNE PRACE ZWIĄZANE Z PRZEROBEM OWOCÓW

Opis stanowiska:

  • sortowanie świeżych owoców,
  • zasyp i odbiór owoców na taśmę produkcyjną,
  • pakowanie owoców,
  • inne prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,

Wymagania:

  • pełnoletniość,
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy 3- zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową,
  • gwarancję wynagrodzenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Miejsce pracy: Łopatki k/Nałęczowa

Praca od maja do sierpnia

Kontakt:

ul. Krakowskie Przedmieście 21
20-002 Lublin

tel. 81/ 476 20 16

kom. 882 189 765, 668 127 433

PRACA TYMCZASOWA
Agencja zatrudnienia – certyfikat 412