Dyktanda.pl zapraszają na charytatywne dyktando

Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo,

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w całości za pośrednictwem internetu. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większa suma trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, komu przekazane zostaną zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości.

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać siedem tysięcy złotych. Od tego czasu portal znacznie się rozwinął, toteż organizatorzy przewidują, że w tym roku zebrana kwota wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dzięki temu możemy zaprosić całe rodziny – dorosłych, młodzież oraz dzieci. Poza niesieniem pomocy jest to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu sprawdzić swoje umiejętności językowe, czerpiąc z tego frajdę. Tekst dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących!

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl