Wystawa fotografii

Print Friendly, PDF & Email

LUBLIN
20 MAJA 2019
CSK/ST/05/2019/…../PP


SZANOWNI PAŃSTWO,
Z przyjemnością informujemy, że 30 czerwca br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędą się uroczystości upamiętniające 450-lecie zawarcia Unii Lubelskiej. W uroczystościach weźmie udział wielu parlamentarzystów z kraju i z zagranicy. Jest to niezwykle doniosłe wydarzenie o randze międzynarodowej i w związku z tym pragniemy dołożyć wszelkich starań by zaprezentować nasz Region z jak najlepszej strony; tym bardziej, że uroczystości te będą relacjonowane przez bardzo dużą ilość mediów krajowych i zagranicznych.
Wychodzimy do Państwa z propozycją pokazania najpiękniejszych miejsc w Państwa miastach i miejscowościach w przestrzeni naszej Instytucji. Proponujemy wystawę fotografii ukazujących swoiste „perełki regionu” (miejsca, obiekty architektoniczne), jak również fotografie dokumentujące niezwykłe chwile (obyczaje, obrzędy, wydarzenia). Chcielibyśmy, aby osoby zwiedzające wystawę dostrzegły unikalną w skali europejskiej różnorodność i wielokulturowość województwa lubelskiego.
Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną 10 fotografii w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 czerwca na adres wystawa@spotkaniakultur.com. Szczegółowe informacje zostały zawarte w Regulaminie konkursu, który zostanie Państwu przesłany drogą e-mailową.
Zależy nam na estetyce i ujednoliceniu formatu prezentowanych fotografii, w związku z tym ustalony został format 150cm x 100cm w pionie i poziomie. Specyfikacja: rozdzielczość 200 dpi cmyk, wydruk bezpośredni na polichlorku winylu o grubości 4mm. Farby zadruku z atestem do stosowania we wnętrzach, nie mogą być stosowane farby z zawartością solwentu. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone w konkursie FOTO Lubelskie, pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego.
Łącząc wyrazy szacunku, liczymy na aktywne włączenie się Miasta Kazimierz Dolny w promocję naszego Regionu.

Pismo
Regulamin foto lubelskie
załącznik 1
załącznik 2