Weź udział w konsultacjach społecznych nad Strategią Ponadlokalnej Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego

Weź udział w konsultacjach społecznych nad Strategią Ponadlokalnej Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego
Print Friendly, PDF & Email

Do tej pory dzięki współpracy w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, w Gminie Nałęczów wybudowano już nowe drogi i chodniki, zmodernizowano plac miejski przy ul. Poniatowskiego i parking przy kościele parafialnym Nałęczowie, przebudowano teren przy dworcu PKP a nowy ciąg pieszo jezdny w miejscowości Sadurki – właśnie powstaje.Dodatkowo w ramach poprawy mobilności transportowej zakupiony został autobus elektryczny, na terenie miasta powstały stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a już wkrótce mieszkańcy i odwiedzający Nałęczów goście, będą mogli skorzystać z Nałęczowskiego Roweru Miejskiego.

 

Już 20 kwietnia o godz. 12:00 porozmawiamy o pomysłach na nowe inwestycje w Lubelskim Obszarze Metropolitalnym!

W imieniu Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, mające na celu zebranie pomysłów i opinii  w zakresie współpracy jednostek samorządu terytorialnego (22 gmin i 5 powiatów) dotyczących realizacji działań we wskazanych obszarach tematycznych. Uzyskane informacje będą podstawą do tworzenia Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego. Ze wspólnej diagnozy potrzeb oraz przedstawionych pomysłów i opinii wynikną założenia współpracy na kolejne lata .Aby sprawdzić połączenie możesz zalogować się wcześniej – od godz. 11.45 uruchomimy transmisję na Zoomie.

Dołącz do nas. Link do spotkania online: https://zoom.us/j/98075469069

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej lublin.eu

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu, a chcesz zabrać głos w dyskusji, wypełnij ankietę online: https://www.research.net/r/LOM

Do zobaczenia!