Tradycyjnie w Nałęczowie – zapraszamy na Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich

Tradycyjnie w Nałęczowie – zapraszamy na Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich
Print Friendly, PDF & Email
W imieniu Organizatora – Nałęczowskiego Ośrodka Kultury oraz jako Partner przedsięwzięcia serdecznie zapraszamy już dziś na Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich powiatu lubelskiego i puławskiego – Tradycyjnie w Nałęczowie.
Zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, przedstawicieli ginących zawodów, rękodzielników i producentów lokalnych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego do udziału w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich.
Tradycyjnie w Nałęczowie – Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2022 r. w Parku Zdrojowym. Będzie to dwudniowy festiwal będący okazją do spotkań i wymiany doświadczeń oraz przeglądu aktualnych zjawisk i kierunków rozwoju stowarzyszeń kobiecych, promocji twórców i rękodzielników ludowych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na wskazany w regulaminie adres. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.
Zachęcamy również Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym organizowanym w ramach Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Widzimy się w Nałęczowie – TRADYCYJNIE!
Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie Organizatora – Nałęczowskiego Ośrodka Kultury.