Przystrój świątecznie swoją posesję i wygraj nagrody!

Przystrój świątecznie swoją posesję i wygraj nagrody!
Print Friendly, PDF & Email
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Nałęczów do bożonarodzeniowego zaaranżowania swoich balkonów, okien, parapetów czy posesji. Możecie stworzyć kolorowy witraż, szopkę albo zmienić płot w stado barwnych Mikołajów! Zdajemy się na Waszą pomysłowość i wyobraźnię! Stwórzcie dekoracje rodzinnie, z nieoczywistych materiałów. Czekamy na szalone, kreatywne i przede wszystkim własnoręcznie wykonane realizacje! Nie zależy nam na dekoracjach, w których dominują ozdoby bożonarodzeniowe kupione w sklepie.
Jak wziąć udział?
Do 20 grudnia 2020 r. do godz. 24:00 zgłoście swoje świąteczne instalacje za pomocą formularza: https://forms.gle/pqYm81rWsPrJQDie9
W formularzu nie trzeba dołączać zdjęć gotowych dzieł.
Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody
21 grudnia 2020 r. jury odwiedzi i oceni zgłoszone do udziału w konkursie instalacje. Jury oceni kreatywność, oryginalność i samodzielność wykonania oraz związek z rodzimymi tradycjami bożonarodzeniowymi prac konkursowych. Wyniki zostaną opublikowane 22 grudnia o godz. 12:00 na stronie Nałęczowskiego Ośrodka Kultury (http://www.noknaleczow.pl/) oraz na stronie wydarzenia na Facebooku. W konkursie zostaną przyznane trzy równorzędne nagrody główne oraz cztery wyróżnienia. Każda z nagród głównych składa się z bonu o wartości 200 zł na rodzinną kolację z dostawą do domu przygotowaną przez nałęczowską restaurację i pizzerię „Na Prowincji” oraz gry imprezowej „Ojczysty”. Wyróżnienia zostaną nagrodzone familijnymi grami imprezowymi.
Spacer tropem bożonarodzeniowych instalacji
Nasza komisja profesjonalnie sfotografuje dzieła zgłoszone do konkursu. Instalacje naniesiemy na interaktywną mapę. Zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do świątecznych spacerów tropem konkursowych dekoracji. Zdjęcia prac umieścimy także w wydarzeniu “Zaczaruj Nałęczów na Święta!”.
Regulamin dostępny na stronie NOK-u: