Przyłącz się do XXV Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” !

Przyłącz się do XXV Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” !
Print Friendly, PDF & Email

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nałęczowie w związku z trwającą XXV Ogólnopolską Akcją „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” informuje, iż w siedzibie Miejskiego Ośrodka – Sztab Akcji nr 53 w okresie od 26 listopada do 15 grudnia 2017 r. zbierane będą słodycze, środki czystości i higieny osobistej, żywność długoterminowa oraz artykuły szkolne dla dzieci.

W związku z powyższym prosimy o dołączenie się wszystkich zainteresowanych osób i instytucji do Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Apelujemy, więc do wszystkich osób dobrej woli, aby nikt nie pozostał obojętny na los dzieci, okazał pomocną dłoń, która dzieli się tym, co potrzebne. Po zakończeniu zbiórki pracownicy Ośrodka zebrane produkty przekażą rodzinom z dziećmi z terenu naszej gminy. Nawet wsparcie w niewielkim wymiarze, spowoduje istotną pomoc osobom najbardziej potrzebującym, w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

„Czasem czujemy, że nasze działanie to tylko kropla w morzu. Ale bez niej ocean byłby pusty” Maria Teresa z Kalkuty

 W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nałęczowie pod nr telefonu 81 / 50 14 481, tel. kom. 513-163-393 lub 513-177-989 w godzinach 07.30 – 15.30.