Oferta pracy

Firma Nałęczów Zdrój S.A. poszukuje Kandydatów:
Charakterystyka stanowiska:  Prowadzenie gospodarstwa rolnego
Miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy osoby do poprowadzenia gospodarstwa rolnego, dla której rolnictwo ekologiczne jest pasją i sposobem na życie

WYMAGANIA:
– Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, uprawie roli, warzyw, owoców, ziół i hodowli zwierząt
– Wiedza z zakresu rolnictwa ekologicznego
– Umiejętność wykonywania drobnych napraw maszyn i urządzeń
– Dyspozycyjność, obowiązkowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich
– Chęć do rozwoju i gotowość na nowe wyzwania

OFERUJEMY:
– Pracę oraz możliwość zamieszkania w miejscu z dala od zgiełku miasta
– Możliwość wprowadzania własnych pomysłów służących rozwojowi gospodarstwa
– Wsparcie techniczne
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej umożliwiającej wszechstronny rozwój, kładącej szczególny nacisk na jakość, uczciwość oraz zaangażowanie

KONTAKT:
Osoby zainteresowane prosimy wysyłać aplikacje na adres: anna.burdzanowska@cisowianka.pl

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”