Nałęczowianka – tu bije nasze źródło

Nałęczowianka – tu bije nasze źródło
Print Friendly, PDF & Email

Naleczowianka

Już tradycyjnie, z okazji Światowego Dnia Wody obchodzonego 22. marca, fabryka Nałęczowianki zaprosiła uczniów okolicznych szkół podstawowych – nie tylko z Nałęczowa, ale i z sąsiednich gmin – do udziału w lekcji zdrowego nawodnienia, którą prowadzili wolontariusze z naszej fabryki. Uczniowie poznali także powody, dla których trzeba oszczędzać wodę oraz zwiedzili halę produkcyjną naszej wody Nałęczowianki.
Choć taką akcję fabryka organizuje już po raz kolejny, nie zamierzamy na tym poprzestawać. Do szerszego otwarcia progów zakładu zachęciło nas wyjątkowe zainteresowanie środowisk lokalnych naszą działalnością, ujawnione podczas konferencji, która odbyła się 17 marca (polecamy artykuł: Konferencja w zakładzie Nałęczowianki).
Chcemy dzielić się z mieszkańcami Nałęczowa informacjami o tym, jak dbamy o najcenniejszą dla nas wodę oraz środowisko naturalne. Chcemy również zachęcić mieszkańców Nałęczowa do współdziałania na rzecz najważniejszych spraw dla naszej lokalnej społeczności.
Aby poznać Państwa opinię na nasz temat oraz posłuchać, co jest dla Państwa ważne, ruszyliśmy w maju na spotkania, podczas których pytaliśmy o to, jak możemy poprawić nasze sąsiedzkie relacje, jakie inicjatywy powinniśmy wspierać oraz jak prowadzić dialog z lokalnymi władzami, partnerami i sąsiadami.
Już wkrótce garść informacji, co powiedzieli nam Nałęczowianie.