Największy Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie w tym roku!

Print Friendly, PDF & Email

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” zaprasza już w najbliższą niedzielę 26 maja do Nałęczowa na Plac Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa (przed Urzędem Miejskim) od godz. 11.00 na największy w tym roku Kiermasz Produktów Lokalnych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn.: „Zakup sprzętu i wyposażenia służącego do organizacji i promocji imprez kiermaszowych oraz organizacja Kiermaszu Produktu Lokalnego w Nałęczowie”.

Swój udział zadeklarowało ponad 30 lokalnych wystawców z okolic Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław. W programie także występy lokalnych zespołów oraz losowanie upominków dla klientów Kiermaszu.

Na stoiskach będzie można znaleźć m.in.: miody, oleje, pieczywo, wędliny, sery, piwo, wino, przetwory z róży, przetwory z owoców i warzyw, ciasta, gorące dania oraz rękodzieło takie jak np. wyroby z wikliny i rogożyny, ceramikę, tradycyjne chodniki pasiaki, wyroby szydełkowe i haftowane, wyroby ze szkła.

Partnerem wydarzenia jest Gmina Nałęczów.

Zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://zielonypierscien.eu/strona-glowna/26-maja-swietujemy-w-naleczowie-z-produktami-lokalnymi1676