Kto pokocha Maxa?

Kto pokocha Maxa?
Print Friendly, PDF & Email

Drodzy Mieszkańcy,

kilka dni temu otrzymaliśmy od pani Karoliny Wójcik (nałęczowskiej działaczki wyjątkowo oddanej problemom zwierząt) informację o błąkającym się po terenie gminy, bezdomnym psie. Pani Karolina napisała:

„Piesek przez kilka dni koczował na PKP w Sadurkach, był dokarmiany przez okolicznych mieszkańców, ale złapać się nie dał. Był bardzo wystraszony. Na prośbę jednej z mieszkanek podjęliśmy próbę złapania. Niestety nieskutecznie. Dopiero 3 dnia, za pomocą środków farmakologicznych (pod kontrolą Gabinetu Uzdrowisko) udało się go lekko wyciszyć i zabrać w bezpieczne miejsce.

Piesek okazał się bardzo pogodnym i łagodnym towarzyszem. Z innymi psami, z kotami również dogadał się bez problemu. Chociaż koty nadal omijają go szerokim łukiem…
Max uwielbia dzieci, uwielbia się bawić i przytulać. Chociaż mimo tego, że jest wśród ludzi już kilka dni to w pierwszym kontakcie jest lekko wycofany. Ale później zabawa mogłaby się nie kończyć…
Max jest wykąpany, odrobaczony i również podstrzyżony ponieważ kołtunów miał całe mnóstwo.
Jego krzywa nóżka (prawdopodobnie efekt krzywicy) w niczym mu nie przeszkadza.
Szukamy kogoś kto go pokocha, a on szybko to odwzajemni”.
Jeśli los Maxa nie jest Wam obojętny i chcielibyście zapewnić psiakowi bezpieczny dom – skontaktujcie się z nami: Urząd Miejski w Nałęczowie, tel: 815014500, wew. 22.