Print Friendly, PDF & Email

W Krainie Alicji to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Przepiękne wnętrza, uroczy, bajkowy ogród, relaksacyjna strefa Wellness & Spa oraz całoroczny basen z atrakcjami wodnymi i łaźnią parowo-rumiankową. Poczuj ten wyjątkowy, uzdrowiskowy klimat Nałęczowa, rozkoszuj się przepięknymi widokami roztaczającymi się z charakterystycznych nałęczowskich pagórków i spaceruj słynnymi, lessowymi wąwozami.

Bez względu na porę roku i aurę za oknem wypoczynek w Nałęczowie to zawsze idealny pomysł na wyjazd. Wiosna i lato to czas rodzinnych wakacji spędzonych na świeżym powietrzu, wycieczek rowerowych i długich pieszych wędrówek po Krainie Lessowych Wąwozów. Z kolei jesień to okres idealny na pobyt połączony z licznymi ceremoniami Wellness & Spa. Nasz obiekt, dzięki położeniu gwarantuje ciszę, komfort wypoczynku, dyskrecję i swobodę z dala od zgiełku panującego w Nałęczowie. Bliskość trzech stoków narciarskich czyni obiekt idealnym punktem wypadowym dla fanów sportów zimowych.

Wellness & Spa W Krainie Alicji to miejsce, w którym ciekawie spędzisz wolny czas, przeżyjesz wyjątkowy romantyczny weekend we dwoje lub w gronie przyjaciół korzystając ze SPA. Tutaj odpoczniesz od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

całodobowo

Wtorek

całodobowo

Środa

całodobowo

Czwartek

całodobowo

Piątek

całodobowo

Sobota

całodobowo

Niedziela

całodobowo

Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Kolejowa 37 24 - 150 Nałęczów

GPS

51.29677164731716, 22.21815602838028