INFORMACJA o debacie nad Raportem o stanie Gminy Nałęczów za 2025 rok

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Nałęczów za 2025 rok. Każdy mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nałęczowie pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia.

Zgodnie z art. 28aa ust. 8 ustawy o samorządzie gminnym zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została Sesja, podczas której ma być przedstawiany Raport o stanie Gminy.

Sesja na której zostanie rozpatrzony Raport odbędzie się w dniu 29 maja 2026 roku.

W związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do 28 maja 2026 r. do godziny 15.30 w pok. nr 15 Urzędu Miejskiego w Nałęczowie ul. Lipowa 3.  

Formularz zgłoszenia do udziału w debacie jest dostępny na  stronie BIP Urzędu Miejskiego w Nałęczowie w zakładce Inne dokumenty – Raport o stanie Gminy oraz w Biurze Rady Miejskiej w Nałęczowie.