Forum Gospodarcze Polonii Świata, 9 – 10 października 2020 r. Tarnów

Forum Gospodarcze Polonii Świata, 9 – 10 października 2020 r. Tarnów
Print Friendly, PDF & Email
  • Forum Gospodarcze Polonii Świata to obecnie jedna z największych na Świecie platform  spotkań Polonii w obszarze biznesu. To  strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat. Miejsce na internacjonalizację i integrację oraz bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów.
  • Uczestników Forum łączy nie tylko cel ekonomiczny, ale również tożsamość, dziedzictwo, wspólny język, historia, pochodzenie i kultura, a patriotyzm gospodarczy jest misją i dewizą wszystkich gości.
  • W trakcie poprzednich edycji zrodziło się wiele inicjatyw, a spotkania zaowocowały nowymi kontraktami i inwestycjami. Więzi towarzyskie i biznesowe ciągle trwają i przynoszą nie tylko profity ekonomiczne, ale także sprawiają wiele przyjemności i radości.
  • Warto uczestniczyć w Forum Gospodarczym Polonii Świata. Poznać ciekawe osobowości, ludzi sukcesu, interesujących przedsiębiorców. Warto mieć możliwość zaprezentowania swojej oferty wśród przedstawicieli biznesu z ponad 40 krajów Świata.Więcej informacji o Forum i warunkach udziału znajdziesz na stronie FGPŚ >>>.

    Rejestracja >>>

    Nominacje do nagrody >>>„Orzeł Gospodarczy Polonii Świata”