120 lat tradycji, wychowania i edukacji w Nałęczowie
– Jubileusz Przedszkola im. Adama Żeromskiego
Szanowna Pani Dyrektor,
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy,
dawni i obecni Wychowankowie Przedszkola im. Adama Żeromskiego w Nałęczowie,
Rodzice naszych Kochanych Przedszkolaków,
Z okazji unikalnego w skali kraju jubileuszu 120-lecia Przedszkola składamy najszczersze gratulacje. Mieszkańcy Gminy Nałęczów są dumni, że na naszym terenie funkcjonuje placówka o tak niezwykłej historii i tradycji.
Szlachetna idea zapoczątkowana przez Stefana Żeromskiego jest nadal realizowana w Nałęczowie – Mieście Ogrodzie. Przedszkole im. Adama Żeromskiego od dziesięcioleci wychowuje kolejne pokolenia mieszkańców naszej małej Ojczyzny. Z powodzeniem wpaja najmłodszym właściwe postawy, uczy szacunku do przyrody, kultywuje tradycje patriotyczne. Udział wychowanków Przedszkola w życiu społecznym Gminy Nałęczów jest nieoceniony.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju tego znakomitego miejsca. Pozostajemy pełni uznania dla ogromnej pasji, poświęcenia i zaangażowania kolejnych osób pracujących na rzecz Przedszkola.
Życzymy sobie i Państwu, aby Przedszkole im. Adama Żeromskiego w Nałęczowie funkcjonowało przez wiele kolejnych dekad. Niech najmłodsi mieszkańcy naszej gminy nadal czują się tu bezpiecznie, a Dyrekcja i Nauczyciele skutecznie wspierają Rodziców w wychowaniu ich dzieci.
Poniżej wybrane zdjęcia z uroczystości.






